چگونه زیبا سخن بگوییم؟
    
بازدید: 692
    

کتاب صوتی چگونه زیبا سخن بگوییم نوشته محمدرضا تقدمی، به شما راهکارهای مفیدی در جهت بهبود مهارت سخنوری، تقویت فنون بیان و روابط اجتماعی ارائه می‌کند.

امروزه در کشورهای پیشرفته جهان، هنر خوب سخن گفتن، نخستین عامل رشد و پیشرفت به شمار می‌آید. سخن گفتن باعث پیوستگی بین انسان‌ها می‌شود که از زمان‌های قدیم تاکنون دگرگونی‌هایی زیادی در این پدیده شکل گرفته است و برخورداری از آن به زیباترین شکل ممکن همواره ویژه کسانی است که یا استعدادی مادرزاد داشته‌اند و یا با بهره‌گیری از دانش سخنوری کارآزموده شده‌اند و برتری چشمگیری نسبت به دیگران کسب کرده‌اند.

همیشه کسانی در اجتماع موفق‌تر هستند که قدرت بیان بهتری دارند و تنها سلاح آنان زبان خوش و صریح آن‌هاست، زیبا سخن گفتن مهارتی است که با آن می‌توان خیلی از کارها را آسان کرد، ابزاری خدادادی است که با کمی تمرین شکوفا می‌شود، یکی از بهترین راه‌های محبوبیت و نفوذ در بین افراد داشتن زبان خوش و زیباست.

فن بیان در ساده‌ترین مفهوم به معنای توانایی حرف زدن است. توانایی شما در صحبت کردن هر چه زیادتر باشد یعنی فن بیان‌تان بهتر است. برای بهره‌مندی از فن بیان باید توانایی این را داشته باشید که خوب، با اعتماد به نفس و واضح صحبت کنید. کتاب صوتی چگونه زیبا سخن بگوییم به بررسی، آموزش و تمرین شیوه‌ها و راهکارهایی می‌پردازد که هر کس در هر شرایطی بتواند به سادگی از آن سود جوید و در زمانی اندک به زیبایی سخن و کلام خود که آن را در اندرون ناخودآگاه خویش جای داده بیفزاید و بیاراید تا از شکوفایی آن برای خوشبختی و نشاط خود و دیگران بهره فراوان برد.

این کتاب صوتی از بخش‌های بسیار مختلف علمی و عملی تشکیل شده است و دانسته‌های روانی، اخلاقی، اجتماعی، بهداشتی، تاریخی و نیز تمرینات انفرادی در جهت گویایی و زیبایی سخن را دربردارد.

دانلود کنید


  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.