17 تمرین موفقیت و ثروت
    
بازدید: 88
    

معرفی کتاب 17 تمرین موفقیت و ثروت

کتاب 17 تمرین موفقیت و ثروت نوشته‌ی حسن احمدنژاد سقزچی، عوامل و راهکارهای دستیابی به موفقیت در زندگی شخصی و کاری را بررسی می‌نماید.

اصطلاح موفقیت از جمله اصطلاحاتی است که متأسفانه خیلی‌ها متناسب با معلومات و نگرش خود آن را تعریف کرده‌اند. یکی از دلایل عمده‌ی تعدد تعاریف موفقیت، برداشت‌های گوناگونی بوده که از این مفهوم شده است. چه بسا افرادی که به دلیل دستیابی به خواسته‌هایشان، خود را موفق و کامیاب می‌پندارند، اما این موفقیت از نظر دیگران، چندان ارزش و اعتباری ندارد. یا افرادی هستند که احساس می‌کنند، موفق شده‌اند اما در حقیقت چنین نیست.

در بخشی از کتاب 17 تمرین موفقیت و ثروت می‌خوانیم:

هیچکس به تنهایی تجربه، آموزش، توانایی و دانش کافی ندارد که با آن به ثروت کلان برسد. بدون همکاری دیگران این مهم امکان‌پذیر نیست. 
در صورت شکست هر برنامه، برنامۀ بعدی را به اجرا بگذارید. اگر نخستین برنامه انتخابی شما با موفقیت همراه نبود، جای آن را با برنامه دیگری تغییر دهید و آنقدر ادامه دهید تا برنامه‌ای مؤثر و مفید بیابید. باهوش‌ترین افراد بدون داشتن برنامه‌ای معین و عملی نمی‌توانند موفق شوند. این حقیقبت مهم را به ذهن بسپارید. وقتی برنامه‌ای به شکست منتهی می‌شود بدانید که شکست موقتی، به مفهوم ناکامی دائمی نیست. 
انسان تا زمانی که خود را شکست خورده نپندارد، شکست خورده نیست.

دانلود کنید


  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.